Hızlı Kullanım Menüsü

İlan Yayını İçin Kalite Standartlarımız

Değerli üyelerimiz,

Sitemizde ilanlarınızın yayına alınabilmesi için bazı kalite standartlarımız bulunmaktadır.

Lütfen sizden istenilen standartlara dikkat ediniz. Böylelikle daha hızlı yayına çıkarsınız ve daha fazla kullanıcı ile etkileşime girebilirsiniz.

Aksi durumda bu standartlar sebebiyle sizden bazı düzenlemeler isteyebiliriz.

  • İlanlarınızda ya da firma kayıtlarınızda özgün resimler kullanmaya dikkat ediniz. Kendinizin çektiğiniz resimler öncelikli tercihimiz ama yoksa da alakalı resimler yüklemelisiniz. Örn: Arsa ilanına internette bulduğunuz bir tarla resmi koymanız durumu standartlarımıza uymamaktadır.  İlanınız ile doğrudan alakalı görseller kullanınız.
  • Firmanızı rehber kategorisine eklerken lütfen firmanızdan bahsediniz. Örneğin güvenlik sistemleri şeklinde firma rehberine ilan eklerseniz bunu yayına almayız. Akarsu Güvenlik Sistemleri Ankara gibi firma isminizi belirten şekilde başlık atmalısınız. Ayrıca da hizmetlerinizi ilan başlığında değil içerikte belirtmelisiniz. Güvenlik sistemi takılır şeklinde bir açıklama yeterli değildir. İlanınızda işinizin detaylarını mümkün olduğunca ayrıntılı anlatmanızı istemekteyiz. Çünkü site kullanıcılarını ya da ziyaretçilerini iş yerinize gelen müşteriler gibi görünüz. Onlar sizden bilgi isterler.
  • Üyelik bilgilerinizi güncellemelisiniz. İletişim bilgilerinizde en az 1 telefon numarası muhakkak olmalıdır.
  • İlan başlıklıklarınız tek bir kelimeden oluşamaz. Örn: sahibinden, satılık, v.b. Bunun yerine daha dikkat çekici başlıklar kullanmalısınız. Örn: Sahibinden Satılık 3+1 Doğal gazlı Ara Kat Daire gibi.
  • Anahtarcı şeklinde firmanızı eklerseniz kimse sizinle iletişime geçmez. Bunun yerine anahtar üzerine ne hizmeti veriyorsunuz ? nerelere hizmet sunuyorsunuz ? İş tecrübeniz nedir ? Bunları açıklamanız daha fazla kişinin sizinle iletişime geçme ihtiyacına cevap verecektir.
  • Sahibinden satılık bir ilanın detayında farklı bir yerden satılık paylaşamazsınız. Örn: Sahibinden satılık olarak açtığınız bir ilanın detayında emlakcıdan seçerseniz bu da ilanınızın yayına alınmamasına neden olacaktır.
  • Lütfen araç ilanlarında benzer resimler kullanmayınız. Örneğin kiralık bir aracınız var ve FORD FOCUS marka. Lütfen internette bulduğunuz FOCUS bir aracın sadece bir tane resmini değil kendi aracınızın resimlerini yükleyiniz.
  • İlan başlıklarında kesinlikle cep telefonu kullanılmamasını rica ederiz. Bunun ilanınıza hiçbir yararı olmamakla birlikte teknik olarak aksine zararı olmaktadır.

!!! SAHİBİNDEN YA DA BENZERİ SİTELERDEN ALINAN VE RESMİN ÜZERİNDE İLGİLİ SİTENİN FİLİGRANI YER ALAN RESİMLERİ LÜTFEN YÜKLEMEYİNİZ. ORİJİNAL RESİMLERİ YÜKLEYİNİZ. !!!

Şimdilik standartlarımız sadece bu kadar. Unutmayın bu standartlar sizin yararınız için hazırlanmıştır. Çünkü ilanınızı belirttiğimiz standartlar dışında yayınlarsak kimse sizin ilanınız ile ilgilenmez. Bu nedenle de bu standartlara bizim için değil kendiniz için önem veriniz.

Saygılarımızla. heryerdenalsat.com ekibi.