Aktaylar Zeytin Zeytinyağı Fabrikası Küçükdere Mahallesi, Küçükdere Köyü İç Yolu, Havran/Balıkesir, Türkiye
60
Kategori : Gıda-İçecek
İl-İlçe : BalıkesirHavran
Çalışma Saatleri
  • Pazartesi :00:01-23:59
  • Salı :00:01-23:59
  • Çarşamba :00:01-23:59
  • Perşembe :00:01-23:59
  • Cuma :00:01-01:01
  • Cumartesi :00:01-23:59
  • Pazar :00:01-23:59

Aktaylar Zeytin Zeytinyağı Fabrikası

Aktaylar Zeytin Zeytinyağı Fabrikası olarak zeytin ve zeytinyağı üreticisiyiz, ürünlerimizi kendimiz topluyor, işliyor ve uygun yöntemlerle ambalajlayarak sofralarınıza sunuyoruz.

Zeytin ve Zeytinyağı üretimine 2002 yılında babamız İsmail AKTAY öncülüğünde başladık.

2006 yılından itibaren üretim kapasitemizi artırarak, faaliyetlerimize AKTAYLAR Limited Şirketi çatısı altında Balıkesir’in Havran ilçesinde devam etmekteyiz.

Müşterilerimizin memnuniyetini esas alan kalite anlayışıyla, onların istek ve ihtiyaçlarını zamanında karşılamak, yasal mevzuat standartlarına uygun üretim yapmak temel ilkemizdir.

Müşterilerimize zeytin, zeytinyağı, sabun, kozmetik, doğal gıda ürünleri, salça, reçel ve gurme serisi kategorilerinde sağlıklı ve özel ürünler sunuyoruz.

Koşulsuz müşteri mutluluğu motivasyon kaynağımız, müşterilerimizin yüzündeki mutluluk ifadesidir. Müşterilerimize AKTAYLAR ZEYTİN ve ZEYTİNYAĞI güvencesiyle hizmet veriyoruz.

Güvenli, mutlu ve keyifli lezzetler denemeniz için var gücümüzle çalışıyoruz. Ürünlerimizi her zaman modern ve yasal üretim tekniklerine uygun olarak en doğal haliyle sizlere sunacağımıza dair söz veriyoruz.

Zamanında teslim zeytin, zeytinyağı ve diğer tüm ürün gruplarını Türkiye’nin her noktasına güvenle ulaştırıyoruz. Hataya mahal vermemek adına özen gösteriyoruz. Hatalarımızı telafi etmesini de biliyoruz.

İşimizi seviyoruz dalından sofranıza gelene kadar tüm ürünlerimizi doğru koşullarda muhafaza ederek sizlere sunuyoruz. Tüm gayretimizi, dost edindiğimiz müşterilerimize layık olmak amacıyla sarf ediyoruz.

Güvenli üretimin ve ticari ahlak anlayışının milli ekonomimize değer katacağına inandığımız için çalışıyoruz. Çalışanların sağlık ve güvenliği işletmemizin sağlık ve güvenliğe bakış açısı;

Tüm çalışanların, işin yürütülmesi sırasında ortaya çıkan sağlığa zarar verecek koşullardan ve güvenliği tehlikeye düşürecek durum ve davranışlardan korunması, üretimin devamlılığını sağlamak ve verimliliği artırmak olacaktır.

Bu bağlamda iş sağlığı ve güvenliği kültürüne yönelik temel amacımız;

Çalışanları Korumak (Sağlık ve Güvenlik),

Üretim Güvenliğini Sağlamak (Üretimin Devemlılığı, Verim Artışı),

İşletme Güvenliğini Sağlamak (Acil Durum Tedbirleri, Risk Değerlendirmesi),

Samimiyetle ve içtenlikle Paylaşıyoruz iş disiplini ve etik çalışma kurallarından taviz vermeden, ”ÖNCE İNSAN” felsefesiyle başladığımız ticari hayatta birlikte çalıştığımız tüm çalışanlarımızla ve dostlarımızla emeğimizipaylaşıyoruz.

Büyük Fedakârlık ve özveriyle kurulan şirketimizin ürünlerine ilişkin söylediğimiz her sözün arkasında sağlam bir inançla durduğumuzu sizlerle samimiyetle paylaşıyoruz. SAYGILARIMIZLA…

Mescit Mahallesi, Karalar Mevkii, Dereköy Yol Ayrımı Havran / Balıkesir

Telefon : 0266 432 30 31 – 0537 771 32 14

yorumlar
Hiç yorum bulunmamaktadır.İlk yorumu sen yapmak istermisin ?
Bir Yorum Bırakın
İlan Detayı: Bilgi Doğruluğu: Harita Konumu: Hizmet Kalitesi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.