Hızlı Kullanım Menüsü

Ücretsiz ilan vereceksiniz ama neden bize ilan vermelisiniz ?

Ücretsiz ilan vereceksiniz ama neden bize ilan vermelisiniz ?

Ücretsiz ilan sitesi mi arıyorsunuz ?

Doğru adrestesiniz o zaman.

Ücretsiz ilan ver , Ücretsiz firma rehberi , Ücretsiz Emlak İlan Sitesi www.heryerdenalsat.com

Ücretsiz otomobil ilanı ver, emlak ilanı ver ya da firmanı tanıt. Doğru adres heryerdenalsat.com o zaman !

ücretsiz ilan en iyi firma rehberi

ücretsiz ilan vermek mi istiyorsunuz ? Ücretsiz firma rehberi sitesi mi arıyorsunuz ? doğru site heryerdenalsat.com

Ücretsiz ilan vereceksiniz ama neden bize ilan vermelisiniz ?

Artık herkesin yapmak istediği ücretsiz ilan vermek. Günümüzde sektörde çok fazla sitenin olması da bu sorunu ortadan kaldıramadı. Neden peki ?

Çünkü herkes verdiği otomobil ilanının ya da emlak ilanının bir an önce satılmasını ve hedefine ulaşmasını istiyor.

Tabi bu noktada sitelerin ziyaretçi sayıları ve büyüklükleri de önem arz ediyor.

Ücretsiz ilan siteleri listesi kelimesi ile google da arama yaptığınız zaman birçok sitenin karşınıza çıktığını görebilirsiniz. Peki ama hangisine ilan vermelisiniz ?

Tam da bu noktada sitemiz heryerdenalsat.com ‘u tercih etmeniz gerektiğini özellikle belirtmek istiyoruz.

Sebebi ise bizim sitemizin yukarıda belirttiğimiz gibi trafiğinden ya da ücretsiz olmasından dolayı değil.

Size birkaç başlık altında bunun nedenlerini açıklamak istiyoruz.

İlan ver me siteleri arasında Türkiye’nin alanında istisnasız lideri sahibinden.com sitesidir. Hemen hemen satılan ya da alınan araçların çoğunluğu bu site üzerinden işlem görmektedir.

Ancak bu siteye ilan ver en ya da ekleyen kişilerin çoğu aynı zamanda tüm ücretsiz ilan sitelerine ” Ya birisi sahibinden önce burada görürse ve daha önce satabilirsem ” mantığı ile ilan ver meye çalışmaktadır.

Ancak bu çok yanlış bir düşüncedir. Çünkü bütün ücretsiz ilan siteleri sizlere bir fayda sağlamaz.

Çoğunun kullandığı alt yapı aynıdır ve birbirinin kopyası siteler kullanıcılar için artık kabus olmaya başlamıştır. Sitelerin çoğu sayfasının aynı şablonda olmasında dolayı artık bu sitelerde dikkat çekme durumları ortadan kalmış ve kullanıcılar girdikleri sitelerde daha az zaman harcar duruma geçmişlerdir.

Burada bizim farkımız ortaya çıkıyor. Neden peki heryerdenalsat.com farklı bir ilan sitesi ? Yazımızın devamında bir takım farklı site özelliklerimizi detaylandıracağız.

Ücretsiz ilan sitesi heryerdenalsat.com’da ömür boyu ücretsiz ilan ver ebilirsiniz. 2 nci el otomobil, emlak, arazi, iş yeri ya da turistik tesis ilanları.

Ayrıca kiralık ilanlarınızı da detaylı biçimde belirtebilirsiniz. Aylık kiralık, yıllık kiralık ya da daha da detay vererek günlük kiralık. İstediğiniz bilgileri doğru ve eksiksiz girmenize olanak veren yapısı ile sıkılmadan ve yorulmadan ilan ekleyebilirsiniz.

heryerdenalsat.com google maps özelliğini Türkiye’de ilk defa bu kadar aktif kullanmaktadır. Neredeyse sistem bunun üzerine kurulmuştur. Bu sayede kişiler istedikleri bir mahallede aradıkları ihtiyaçlarını tam sokağına ve kapı numarasına göre bulabilirler ya da harita üzerinde gezinirken ilanınıza rastlayıp inceleyebilirler.

Sitemize eklediğiniz ilanlarınız yönetici tarafından gözden geçirilir. Ancak bu gözden geçirme diğer sitelere göre çok daha farklıdır. Bizler ilanlarınızın google arama sonuçlarında en ön sayfada çıkması için sizin adınıza gerekli tüm düzenlemeleri ilan yapınızı bozmadan ya da bilgilerinizi değiştirmeden yaparız ve bu şekilde yayına alırız.

Eksik bilgileri, hatalı yazıları ya da buna benzer ilan eklenirken gözden kaçırılan tüm detayları bulmaya çalışırız ve gerekli görürsek bir kez daha düzenleme talep ederiz. İlanlarınızın her arama platformuna uygun bir yapı ile yayınlanmasını sağlayarak internette arama yapan kullanıcıların ulaşmaları için elimizden geleni sizin adınıza biz yaparız.

Farklı bir sistem : Bildirimler

Sitemizde kullandığımız bildirim sistemi sayesinde bir ilan verildiğinde anında tüm kullanıcıların cep telefonlarına ve bilgisayarlarına bildirim göndeririz. Bildirim sistemi mail ile karıştırılmamalıdır. Böylelikle o anda sitemizde olmayan kullanıcılarda ilanlarınız görebilir ve hemen sitemize giriş yapabilirler. Bildirimlerimiz cep telefonlarına da gönderilmektedir.

Bildirim sistemimizin diğer bir önemli özelliği ise kullanıcıların telefonları ya da bilgisayarları kapalı dahi olsa açtıkları zaman yeniden bildirim göndermesidir. Bu sayede bildirim sistemi içerisindeki hiçbir kullanıcı gözden kaçmaz ve ilanlarınız kullanıcılara ışık hızında ulaşır.

Sitemizde kullanıcılar için farklı formatta sayfalar bulunmaktadır. Acil satılık ya da Fırsat İlanları gibi sayfalara tamamen ücretsiz olarak ilanlarınızı ekleyebilir ve daha fazla dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz.

İşinizi firmanızı tanıtmak, hizmetlerinizin daha fazla kişiye mi ulaşmasını istiyorsunuz ? Doğru adrestesiniz !

Aynı zamanda firma tanıtım sitesidir heryerdenalsat.com. Hizmetlerinizi, etkinliklerinizi zaman ve saat belirterek kullanıcılara anlatabilirsiniz. Verdiğiniz hizmetleri detaylandırabilir işinizi genişletebilirsiniz.

Bir nevi ücretsiz reklam sitesidir. Eklediğiniz firmanızın süresiz olarak ilanlarını ücretsiz olarak yayınlayabilir ve ücretsiz reklamını vermiş olursunuz.

Sitemiz içerisinde aranan hizmeti ya da ilanları bulmak çok kolaydır. Haritalar üzerinde hiç sıkılmadan tüm Türkiye’deki ilanları gezebilir il, ilçe ya da mahalle detayına kadar ilanları görüntüleyebilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz birkaç özelliğimiz dışında sitemize üye olmanız durumunda daha birçok özelliğinde sitemizde olduğunu göreceksiniz.

Firma Rehberi sayfalarımızı incelemiş miydiniz ?

Firma rehberi kategorisinde istediğiniz işletmenin tanıtımını yapabilirsiniz. Bu sayfada iletişim bilgilerinizi, çalışma saatlerinizi ya da müşterilerinize sunduğunuz tüm hizmetleri aktarabilirsiniz.

Türkiye firmalar rehberi siteleri arasında fark yaratacak özellikleri ile firmanız, işletmeniz, amatör ya da profesyonel olarak sunduğunuz tüm hizmetleri ücretsiz firma rehberi kategorisine dahil edebilirsiniz.

En iyi firma rehberi siteleri arasında yer alan heryerdenalsat.com internet sitemiz bu alanda da farklılığını ortaya koymaktadır.

Firma rehber siteleri belli başlı içerikler ile hizmet vermektedir. Türkiye’de yer alan firma rehberi sitelerinin çoğunda sadece firmanızın iletişim ve adres bilgilerini paylaşabilirsiniz. Bazı istisna sitelerde ise sizlere kısa açıklamalar sunmanız için alanlar verilir ve çok sınırlıdır.

Ancak bizim ücretsiz firma rehberi kategorimizde istisnasız tüm kullanıcılar binlerce kelimelik tanıtımlar hazırlayabilir, videolar ile içeriklerini zenginleştirebilir ve çalışma saatleri de dahil birçok detay verebilirsiniz.

Farklı bir ücretsiz ilan ve firma rehberi sitesi artık var !

7/24 çalışan bir destek ekibimiz ile bizlere istediğiniz zaman her konuda mail atarak destek talep edebilirsiniz. destek@heryerdenalsat.com

Sizlere sıkılmadan ya da vakit kaybetmeden geriye dönüş yapmak için her zaman buradayız.

Web sitemiz her geçen gün geliştirilmektedir. Kullanıcılarımızın ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda kişiye, firmaya göre özelleştirilebilir sayfalar, açık artırma sistemi gibi özellikler üzerinde gece gündüz çalışmaktayız.

Sitemizde olmasını istediğiniz bir detay, bir özellik ya da eleştiri. Mail adresimize her konuda mail atabilir ve bizleri geliştirilen sitemizi daha iyi bir noktaya taşıyabilmek adına destek olabilirsiniz.

Sonuçta sitemizin kullanıcıları sizlersiniz. Daha doğrusu sitemizin sahibi de sizlersiniz. Siz olmazsanız sitemizde olmayacağı için sizden gelecek olan bildirimlere de ayrıca ihtiyacımız olduğunu da belirtmek isteriz.

Sizlerden gelecek geri bildirimler doğrultusunda verdiğiniz tüm fikirleri ya da eleştirileri göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı tamamlayacağımızı ve görüşlerinizin tamamını değerlendireceğimizi bilmenizi isteriz.

Türkiye firma rehber siteleri ya da ücretsiz ilan siteleri arasında geri bildirimlerinizi en fazla dikkate alacak site de biziz. Bunu bilmenizi önemle belirtiriz.

Şimdi siz de isterseniz ücretsiz ilan verin ya da firmanızı tanıtın ! Hemen üye olmak için tıklayın !

Üye olmadan ücretsiz ilan da verebileceğinizi biliyor muydunuz ? Tek yapmanız gereken üye olmadan ücretsiz ilan ver sayfasına gidip formu doldurmak. Hepsi bu kadar !

24 Ocak 2018 / tarafından / in

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.