Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'a değiştirin.

Ücretsiz ilan vermek mi istiyorsunuz ?

O zaman doğru adrestesiniz. Yüzlerce ilan sitesi arasında neden ücretsiz ilan vermek için heryerdenalsat.com ‘u tercih etmelisiniz ? Hepsinin cevabı burada.

Ücretsiz İlan Ver

heryerdenalsat.com tamamen ücretsiz ilan verebileceğiniz en kapsamlı ve en iyi ilan sitesidir. Sitemizde ilan vermenin hiç bir maliyeti olmadığı gibi hiçbir zaman bizim tarafımızdan ilanınız silinmez ya da yayından kaldırılmaz. Sadece siz ilanınızı yayından kaldırır ya da silebilirsiniz. Gelişmiş ilan sınıflama özelliği sayesinde isterseniz ilanınızı satıldı durumuna alarak kullanıcılara ilanınızı kaldırmadan da bilgi verebilirsiniz.

ücretsiz ilan ver - satildietiket - Ücretsiz İlan Ver
Satıldı etiketi ile ilanlarınızı yayından kaldırmadan da kullanıcılara bilgi verebilirsiniz.

Öne Çıkan İlanlar 

heryerdenalsat.com ilan sitemizde bulunan öne çıkanlar alanı tamamen ücretsiz bir hizmettir. Kullanıcılarımızın tamamı herhangi bir ücret ödemeden ilanlarını öne çıkanlar alanına ekleyerek daha fazla kullanıcıya ulaşmayı sağlayabilirler. Öne çıkanlar alanına ücret ödeyerek daha uzun süre ilanınızı yayında tutmanız da mümkün değildir. Ücretsiz ilan vermenin ya da ücretsiz ilan sitesi tanımının tam hakkını verdiği düşündüğümüz bu uygulama sayesinde kimse ücret ödeyerek bir başka kullanıcının önüne geçemez. Ayrıca öne çıkan ilanlar alanında bulunan ilanların tamamı rastgele seçilerek kullanıcıların siteye her giriş yaptığında farklı ilanlar görmesini sağlamaktadır. Bu şekilde ilanınız kesinlikle görüntülenir.

ücretsiz ilan ver - oncelik 1024x418 - Ücretsiz İlan Ver
Öne Çıkan İlanlar bölümü sitemizin birçok alanında görüntülenmektedir.

Binlerce kategori ve özel tanımlı özellik alanları

heryerdenalsat.com ‘da binlerce kategori bulunmaktadır. Ancak asıl önemli ve benzerlerinden ayrılan özelliği ilan eklerken sizlere ilgili kategori ile alakalı özellikler eklemenize olanak sağlamasıdır. Ekibimiz tarafından uzun süren çalışma ve analizler sonucunda kullanıcıların ilan eklerken hangi kategoriye hangi bilgileri girdiklerini tespit etmeye çalıştık. Bu sayede heryerdenalsat.com’da ilan verebileceğiniz hiçbir kategori altında alakasız özellik alanlarına rastlamazsınız. 

Karışıklıklara SON !

heryerdenalsat.com’da ilan verebileceğiniz kategoriler özel hazırlanmıştır. İlan vermek ya da ilan aramak hiç bu kadar kolay olmamıştı. 

Üye Olmadan Ücretsiz İlan Ver 

heryerdenalsat.com’da ilan vermek için üye olmanız da gerekmez. İlan vermek için sadece temel bilgileri içeren formu doldurup bize göndermeniz yeterli. Biz sizin için ilanınızı sitemize ekleyebiliriz. Denemek için buradaki formu doldurmanız yeterli.

Teklif Ver

heryerdenalsat.com’da ilan veren kullanıcılar ilanlarını açık artırma yolu ile satışa sunabilirler. Başlangıç fiyatını ve açık artırmanın bitiş tarihini belirleyip ilanınızı yayına almanız yeterli. Kullanıcılar ilan sayfanızdan teklif verebilirler. Tekliflerden mail yolu anlık haberiniz olacaktır. Bu sayede düşündüğünüzden daha yüksek bir fiyata ilanınızı satma fırsatınız olabilir.

İşte yukarıda belirttiğimiz ve sizi sıkmamak için yazmadığımız onca sebepten dolayı ücretsiz ilan vermek için tercihiniz sizin de heryerdenalsat.com olmalı !

Şimdi buradan ücretsiz üye olarak ilan vermeye başlayabilirsiniz.

 

Üst