Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'a değiştirin.
Ücretsiz ilan rehberi

Ücretsiz ilan rehberi

Ücretsiz ilan vermek mi istiyorsunuz ? Ücretsiz ilan rehberi yazımız sayesinde merak ettiğiniz birçok konuda detaylara ulaşabilirsiniz.

ücretsiz ilan - ucretsiz ilan 1024x513 - Ücretsiz ilan rehberi
Ücretsiz ilan. Sahibinden, galeriden, Sıfır & 2. El, Emlakcıdan ücretsiz ilan vermek mi istiyorsunuz ? Nasıl verileceğini bilmiyor musunuz ?

Ücretsiz İlan Nedir ? 

“Ücretsiz ilan”, ücret ödemeden verdiğiniz tüm ilanlara denir. Ücretsiz ilan vermek için internette birçok alternatif site ya da yöntem bulunmaktadır. Ücretsiz İlan günümüz internet ortamlarında birçok farklı yöntemle uygulanmaktadır.

Nasıl Verilir ?

Ücretsiz ilan vermenin birçok alternatif yöntemi bulunmaktadır. Bunlardan en bilineni FACEBOOK alım satım gruplarıdır. Ancak artık eski popülerliğini yitirme noktasına gelmiştir. Sebeplerinden bazıları grup sayılarının her geçen gün artması, çok fazla ilan paylaşımı nedeniyle ilanların dikkat çekmekten uzaklaşması, az katılım olan gruplarda ilanlara yeterince ilgi gösterilmemesi, haber kaynağı sayfasında ilanların akıp gitmesi,…v.b. olarak gösterilebilir.

FACEBOOK alım satım grupları dışında alternatif olarak ücretsiz ilan siteleri devreye girmektedir. Arama motorlarına ücretsiz ilan siteleri yazarak yüzlerce sonuca ulaşabilirsiniz. Ancak ilan sektörün tartışmasız lideri sahibinden.com’dur.

sahibinden.com ‘da otomobil, gayrimenkul, iş ilanları, firma tanıtımları,..v.b. birçok kategoride ilan verilebilen Türkiye’nin en büyük ilan sitesidir.

Emlak sektörünün öne çıkan ilan siteleri de hurriyetemlak.com, milliyetemlak.com, zingat.com ve emlakjet.com olarak sıralanabilir. (Sıralama rastgele yapılmıştır.)

Sahibinden ücretsiz ilan veremiyorum. Neden ?

İlan siteleri sektörünün tartışmasız lideri konumundaki sahibinden.com ‘da sürekli ya da istediğiz zaman ücretsiz ilan veremezsiniz. Sitenin izlediği politika ve sektörün tek lideri konumunda olması nedeniyle ücretsiz ilan vermenin bazı kısıtlamaları bulunmaktadır. En bilinen üyelik kısıtlamaları olarak her üyeye süre sınırlı bir ilan hakkı ya da bu hakkı kullanmışsanız belli bir dönem yeniden ilan ekleyememe gösterilebilir.

En iyi ücretsiz ilan siteleri hangileri peki ?

En iyi ücretsiz ilan siteleri hakkında internette birçok makale, yazı ya da tanıtıma erişmeniz mümkün. Maalesef bulduğunuz birçok makale ya da tanıtım yazısı da herhangi bir sitenin reklamı ya da kendini öne çıkaran bir tanıtım yazısında öteye geçememekte.

Gerçek anlamda ücretsiz ilan sitesi var mı peki ?

Her isteğimize cevap verebilecek ve tamamen ücretsiz olacak bir site ?

EVET VAR ! 

Ücretsiz ilan siteleri arasında özellikleri ile size eşsiz deneyimler sunacak, sizden hiçbir ücret talep etmeyen ve bunların dışında hiçbir ilan sitesinde olmayan özellikleri ile heryerdenalsat.com var !

ücretsiz ilan - heryerdenalsat 1024x358 - Ücretsiz ilan rehberi
ücretsiz ilan ekle | ücretsiz ilan ver | ücretsiz ilan sitesi

Klasik Ücretsiz İlan Sitelerinden Farklarımız;

 • Üye olmak ya da ilan vermek tamamen ücretsizdir.
 • Üye olmadan ücretsiz ilan verebilirsiniz. Buraya tıklayın deneyin.
 • Türkiye’de Bir İlk !!! 5500+ üyesi bulunan alım satım grubunda ilanlarınız eş zamanlı ve düzenli olarak yayınlanır. Grubumuzu buradan inceleyin.
 • ücretsiz ilan - heryerdenalsat - Ücretsiz ilan rehberi
  Facebook alım satım grubu
 • Açık arttırmalı ilan ekleme özelliği sayesinde beklenenden çok yüksek kar ya da fiyatlarla ilanlarınızı satma imkanı !
 • Kurumsal ya da bireysel üyelik seçimi yapabilirsiniz.
 • Site içersinde ilan sahipleri ile hızlı mesajlaşma imkanı
 • Google Maps üzerinden ilanların tam konumunu bulma ya da yol tarifi alabilme.
 • Blog sayfasında yayınlanan elit içerikleri ile sürekli gündem hakkında bilgi sahibi olma.
 • Sürekli eklenen yeni özellikler ve standartların üstünde ilan sayfaları
 • Kolay ve hızlı ilan ekleme

ve daha fazlası !!!

ŞİMDİ SİTENİZE İLAN VERMEK İSTİYORUM !!!

Tek yapmanız gereken hemen buraya tıklamak. Şimdi ücretsiz deneyin !

yorumunuzu bırakın


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Üst